- Made in Europe
ALUTRUSS QUADLOCK 6082 universeel kruisstuk
- Made in Europe
Oorspronkelijke prijs was: €455,00.€389,48Huidige prijs is: €389,48.
- Gratis verzending vanaf €100*
- 30 dagen retourrecht
- 2 jaar garantie
- Hulp nodig? Bel ons
| Gewicht | 5,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0,3150 × 0,3150 × 0,3150 m |
| Color | Alu colored |
| Weight kg | 7 |
| Trusspipe mm | 50 mm x 2 |
| Corner angle ° | 90 |
| Strut | 16 x 2mm |
| Trusspipe diameter | 50 mm |
| Type (Truss) | Corner |
Download de handleiding (PDF, Duits + Engels):
Bron: fabrikant (Steinigke / Eurolite).


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.