- Made in Europe
ALUTRUSS QUADLOCK 6082T-35(50) 3-weg T-stuk
- Made in Europe
Oorspronkelijke prijs was: €359,00.€307,30Huidige prijs is: €307,30.
- Gratis verzending vanaf €100*
- 30 dagen retourrecht
- 2 jaar garantie
- Hulp nodig? Bel ons
| Gewicht | 8,05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0,3200 × 0,5100 × 0,5100 m |
| Color | Alu colored |
| Trusspipe mm | 50 mm x 2 |
| Corner angle ° | 90 |
| Strut | 16 x 2mm |
| Trusspipe diameter | 50 mm |
| Type (Truss) | Corner |
Download de handleiding (PDF, Duits + Engels):
Bron: fabrikant (Steinigke / Eurolite).

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.