High-quality color foils
- For adding color to a white beam
- Attached in color-filter frames in front of halogen spots
- Great variety of colors
- Dimensions 122 x 100 cm
€20,52
| Gewicht | 0,132 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0,0250 × 1,0000 × 0,0250 m |
| EAN | 4026397163100 |
| Color | Green |
| shade of color | Green/yellow, Blue/Green |
| Size | 122 x 100 cm |
| Type | Color filter sheet |
| Material | Plastic foil |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.