Winter decoration made of snow-fleece
- 10 pieces per pack
- Hardly inflammable design according to B1 (DIN 4102)
| Color: | White |
| Diameter: | 7.5 cm |
€17,95
| Color: | White |
| Diameter: | 7.5 cm |
| Gewicht | 0,2000 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Fire protection class | B1 low flammability |
| Diameter cm | 7.5 |
| Material | Polyester |
| Season | Winter |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.