- Made in Europe
ALUTRUSS QUADLOCK 6082 Element voor cirkel 2m in.90°
- Made in Europe
Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€469,94Huidige prijs is: €469,94.
- Verzendkosten €38 excl. btw*Gratis vanaf €750 · grootgoederen
- 30 dagen retourrecht
- 2 jaar garantie
- Hulp nodig? Bel ons
| Gewicht | 10,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0,5900 × 1,8000 × 0,2900 m |
| Color | Alu colored |
| Weight kg | 10.1 |
| Trusspipe mm | 50 mm x 2 |
| Strut | 16 x 2mm |
| Trusspipe diameter | 50 mm |
| Type (Truss) | Circle/Circleelement |
Download de handleiding (PDF, Duits + Engels):
Bron: fabrikant (Steinigke / Eurolite).



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.