- Made in Europe
ALUTRUSS QUADLOCK 6082 Element voor cirkel 5m in.45°
- Made in Europe
Oorspronkelijke prijs was: €559,00.€478,50Huidige prijs is: €478,50.
- Verzendkosten €65 excl. btw*Gratis vanaf €1000 · grootgoederen
- 30 dagen retourrecht
- 2 jaar garantie
- Hulp nodig? Bel ons
| Gewicht | 12,05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0,4700 × 2,1200 × 0,2900 m |
| Color | Alu colored |
| Weight kg | 11.8 |
| Trusspipe mm | 50 mm x 2 |
| Strut | 16 x 2mm |
| Trusspipe diameter | 50 mm |
| Type (Truss) | Circle/Circleelement |
Download de handleiding (PDF, Duits + Engels):
Bron: fabrikant (Steinigke / Eurolite).



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.